BUZ DAĞI İLE DONDURMA GİBİYİZ….

erkekler buz dağı gibi kadınlar ise dondurma gibidir çünkü erkekler kolay kolay sinirlenmezler fakat sinirlendiklerinde kolaylıkla da öfkeleri dinmez fakat kadınlar hiçbir şey olmamış gibi 10 dakika sonra hayatlarina normal şekilde devam edebiliyorlar..tartışma yaşadınız ,1 saat sonra kadın erimiş dondurma gibi erimiş sakinleşmisken erkek buz dağı gibi kaya gibi durabilir…..

4 × 4 Lük kadın nasıl olunur ?

Peygamberimiz (s.a.v)buyuruyor Bu 4 şeye dikkat eden bir kadın hem dünyada hem de ahirette dört dörtlük bir kadın olur bunlardan birincisi namazını vaktinde ve ihlasla kılmak ikincisi Ramazan ayı orucunu tam olarak tutmak üçüncüsü namusunu tesettür korumak ve son olarak eşine itaat etmek bu dört şey yapan kadın cennetin hangi kapısından istersin girebilir….

EYVAH KOCAM 40 YAŞINDA !

Erkeklerde 40 yaş cinsel anlamda hormanların değiştiği ve cinsel arzuların yükselişe geçtiği dönemdir..Hanımlar kocanız 40 yaşındaysa güzelliğinize ve cinsel hayatınıza daha fazla önem verin yoksa eşinizi başkaları kapabilir….

ERKEKLER DÜZ VİTES’DİR

Erkekler kadınlar kadar karışık bir beyin yapısına sahip değillerdir.Nerede ne yapacakları bellidir ve SONUÇ odaklıdırlar,yani problemle karşılaştıklarında sadece problemin basit ve net çözümünü bulurlar ,Kadınlar gibi otomatik vites gibi. Çok karmaşık bir yapıda değildir ler sorunların arka planında duygu ,estetik gibi değerlere yer vermezler

HEMEN RANDEVUNUZU ALIN... !